Hore

Dianetika SNV - Smrteľný omyl

Smrteľný omyl

Deti potrebujú ochranu, pomoc a lásku. Nepotrebujú psychiatrické lieky.

Od tvorcov vítazných dokumentárnych filmov Smrť za balík: Neslýchaný príbeh psychotropných liekov a Marketing šialenstva: Sme všetci duševne chorí? Prichádza veľmi kritický nový dokumentárny film, ktorý odhaľuje, ako zničujúce – a smrteľné – môžu byť psychiatrické lieky pre deti a ich rodiny.

Za neutešenými štatistikami úmrtí, samovrážd, vrodených porúch a vážnych nepriaznivých reakcií je ľudská stránka tejto globálnej epidémie predpisovania a užívania liekov – osobné príbehy tých, ktorí zaplatili skutočnú cenu, príbehy straty a odvahy. Keď budete počuť, čo osem odvážnych matiek, ich rodiny, odborníci na zdravie, poradcovia v oblasti liečiv a lekári, musia namiesto toho povedať, odídete presvedčený, že  PSYCHIATRI SA SMRTEĽNE MÝLIA.

 

 

 

so1.jpg

 

so2.jpg

 

Príďte si ho pozrieť každú sobotu o 14.00 hod.

 

3.jpg

4.jpg

Ak ťa zaujal tento film a chceš si ho pozrieť tak sa prihlás:

*
*
*
Súhlas na použitie osobných údajov *

V zmysle zákona č.122/2012 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov uvedených pre potreby Centra Dianetiky a Scientológie Spišská Nová Ves, o.z., Zimná 44, 052 01 Spišská Nová Ves (ďalej ako Centrum) prostredníctvom stránky www.dianetikasnv.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie dodaných kníh, služieb, a ktorý sa používa na rozposielanie propagačných materiálov Centra a jeho partnerských organizácií v zahraničí. Ďalej súhlasím s tým, že z tohto adresára budem vyradený/á len na základe vlastnej písomnej žiadosti. Tento súhlas udeľujem všetkým nadobúdateľom a spracovávateľom adresára Centra, a to na dobu neurčitú.

zatvoriť

Odošli

Tešíme sa na Vás!