Hore

Dianetika SNV - Dianetika

Dianetika

Bolestivé zážitky z našej minulosti majú na nás a našej terajšie správanie jednoznačný vplyv – ale do akej miery a prečo?

Týmto sa zaoberá Dianetika. Tento film odhaľuje, ako negatívne skúsenosti vo vašej minulosti spôsobujú, že sa vaša myseľ odkloní od racionálneho myslenia a správania – bez toho, aby ste o tom vedeli. Dianetika vám umožní byť tým najlepším z vás: sebaistý, racionálny, produktívny a tvorivý. Inými slovami, môžete byť sami sebou – slobodne si vychutnávať život a plne využívať svoje schopnosti. To je cieľ Dianetiky.

 

 

 

 

Dianetika-Promo.jpg

 

Príďte si ho pozrieť každú sobotu o 17:00 hod.

Ak ťa zaujal tento film a chceš si ho pozrieť tak sa prihlás:

*
*
*
Súhlas na použitie osobných údajov *

V zmysle zákona č.122/2012 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov uvedených pre potreby Centra Dianetiky a Scientológie Spišská Nová Ves, o.z., Zimná 44, 052 01 Spišská Nová Ves (ďalej ako Centrum) prostredníctvom stránky www.dianetikasnv.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie dodaných kníh, služieb, a ktorý sa používa na rozposielanie propagačných materiálov Centra a jeho partnerských organizácií v zahraničí. Ďalej súhlasím s tým, že z tohto adresára budem vyradený/á len na základe vlastnej písomnej žiadosti. Tento súhlas udeľujem všetkým nadobúdateľom a spracovávateľom adresára Centra, a to na dobu neurčitú.

zatvoriť

Odošli

Tešíme sa na Vás!